Set me imbulsa – TOPEX

8.00 
Ka sasi

Hexagonal: 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm
Torx: T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 35D953
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Hexagonal: 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm
Torx: T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50

Brendi

Topex