Set më vegla pune 39 copë – ISKRA

15.00 
S'ka sasi

Dana të kombinuara: 150 mm (8″)
Çekiç i zdrukthëtarit: 227g (8 oz)
Skalpel: 18 mm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042564690
Kategoritë: , ,
Etiketimet:

Përshkrimi

• Dana të kombinuara: 150 mm (8″)
• Çekiç i zdrukthëtarit: 227g (8 oz)
• Skalpel: 18 mm
• Metër: 3 m x 16 mm
• Brisqe nga çeliku që nuk ndryshket
• Inbus çelësa 6-këndorë: 1.5 – 10 mm
• Kaçavida precize: 2x Rrethor (0,1); 2x Të rrafshët
(2,4mm, 3,0mm)
• Dorezë magnetike për shtojcat: 6,35 mm (1/4”)
• Vazhdues magnetik për shtojcat: 60 mm
• 25 mm shtojca: (20 copë)
• Shtojca të rrafshëta (SL): 3, 4, 5, 6
• Shtojca rrethore (PH): 1, 2, 3
• Shtojcat rrethore me yje (PZ): 1, 2, 3
• Inbuks shtojca (H): 3, 4, 5, 6
• Torx shtojca (T): 10, 15, 20, 25, 27, 30
• Paketimi: valixhe
• Paketimi valixhe (në mm):
320 (GJ) x 80 (GJ) x 185 (L)
Paketimi jashtë ambalazhit
EAN kodi i ambalazhit të jashtëm:
3830042564706
• Dimensionet e kutisë (në mm):
390 (GJ) x 335 (GJ) x 355 (L)
• Sasia: 8 copë/karton
• Neto pesha: 16,0 kg
• Bruto pesha: 17,0 kg

Brendi

ISKRA