Set mekanik AL 16 – RBM

17.49 
Ka sasi

Kompleti i valvulave të rrumbullakëta të radiatorit Rbm + valvula e këndit të kthimit 1/2″, M 16

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 28580410
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Kompleti i valvulave të rrumbullakëta të radiatorit Rbm + valvula e këndit të kthimit 1/2″, M 16

Brendi

RBM