Set pad për iRobot Combo

28.00 
Ka sasi

Me fijet e tyre thithëse, pecetat e ripërdorshme të pastrimit të dyshemesë heqin njollat ​​kokëforta, pluhurin dhe papastërtitë.
Seti përfshin: 3 peceta pastrimi të përdorshme
E pajtueshme me: Combo Series Roomba

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: R4719026

Përshkrimi

Kur blini një produkt iRobot, ju po investoni në shtëpinë tuaj. Blerja e produkteve autentike iRobot nga tregtarët e autorizuar është mënyra e vetme për të siguruar që investimi juaj të përshtatet me jetën tuaj. Produktet nga një tregtar i paautorizuar nuk do të mbulohen ose riparohen nga iRobot.
Me fijet e tyre thithëse, pecetat e ripërdorshme të pastrimit të dyshemesë heqin njollat ​​kokëforta, pluhurin dhe papastërtitë.
Seti përfshin: 3 peceta pastrimi të përdorshme
E pajtueshme me: Combo Series Roomba

Brendi

iRobot