Set për nxjerrjen e vidaveHQ 5 copë – TOPEX

7.50 
Ka sasi

Për vida: M3 – M18

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 14A110
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Për vida: M3 – M18

Brendi

Topex