Set veglash për oxhak me 5 copë

14.90 
S'ka sasi

Set veglash për oxhak me 5 copë

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BFT4000

Përshkrimi

Set veglash për oxhak me 5 copë

Brendi

Bormann