Sharrë 20V,Li-Ion- evolution (pa bateri) – BORMANN

33.00 
S'ka sasi

Tensioni: 20V
Levizjet e tehut në min: 2700 min-1

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BEV2045

Përshkrim

Tensioni: 20V
Thellësia e prerjes në dru (max): 80mm
Thellësia e prerjes në alumin (max): 12mm
Thellësia e prerjes në metal (max): 5mm
Levizjet e tehut në min: 2700 min-1

Brendi

Bormann