Sharrë 300mm me mbajtës – TOPEX

10.90 
Ka sasi

Gjatësia e tehit: 300 mm
Shkalla prerëse: 45° – 90°

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 10A710
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia e tehit: 300 mm
Shkalla prerëse: 45° – 90°

Brendi

Topex