Sharrë dore 530 mm – VERTO

5.50 
S'ka sasi

Gjatësia e tehut: 530 mm
Mbajtësi: Plastike
Lloji i sharrës: Hark

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G154
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Gjatësia e tehut: 530 mm
Mbajtësi: Plastike
Lloji i sharrës: Hark

Brendi

Verto