Sharre dore 6″ – NEO TOOLS

5.99 
Ka sasi

Gjatësia e tehit: 150 mm
Materiali: Çelik 65MN
Dorëza plastikë

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 42-100
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Gjatësia e tehit: 150 mm
Materiali: Çelik 65MN
Dorëza plastikë

Brendi

Neo Tools