Sharrë dore më bateri J0F-2ET-10.8 V – ISKRA

65.00 
S'ka sasi

• Tensioni: 10,8V
• Fuqia: Li-ion bateri (1,3Ah)
• Shpejtësia e prerjes: 0-2100 min-1

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042560517

Përshkrimi

• Tensioni: 10,8V
• Fuqia: Li-ion bateri (1,3Ah)
• Shpejtësia e prerjes: 0-2100 min-1
• Lëvizja e sharrës për prerje: ø 15 mm
• Gjatësia e sharrës: 12.5 mm
• Prerja në:
• 80 mm (dru)
• 7 mm (metale të buta)
• Dimensionet e kutisë (në mm):
420 (GJ) x 90 (GJ) x 135 (L)
• Neto pesha: 1,0 kg
• Bruto pesha: 1,125 kg
Paketimi jashtë ambalazhit

Brendi

ISKRA