Sharrë me laser 1200W – VERTO

64.99 
Ka sasi

Fuqia: 1200 W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Thellësia e prerjes 90° këndi (max): 65 mm
Thellësia e prerjes 45° këndi (max): 44 mm

Ky produkt është shtuar nga 1 njerëznë shportë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 52G684

Përshkrim

Fuqia: 1200 W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Thellësia e prerjes 90° këndi (max): 65 mm
Thellësia e prerjes 45° këndi (max): 44 mm
Diametri i rrotës së jashtme: 185 mm
Diametri i rrotës së brëndshme: 20 mm

Brendi

Verto