Sharrë me teh zig zage 900W – GRAPHITE

65.00 
Ka sasi

Fuqia: 900 W
Gjatësia e tehut: 20mm
Tensioni: 230V~50Hz

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G971

Përshkrimi

Fuqia: 900 W
Gjatësia e tehut: 20mm
Tensioni: 230V~50Hz
Gjatësia e kabllos: 3m

Brendi

Graphite