Sharrë rrethore 1200W – VERTO

62.99 
Ka sasi

Fuqia: 1200 W
Tensioni: 230 – 240V ~ 50Hz
Rrotullimet për min: 4500

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 52G682

Përshkrimi

Fuqia: 1200 W
Tensioni: 230 – 240V ~ 50Hz
Rrotullimet për min: 4500
Diametri i diskut: 165 mm
Diametri i diskut të mbrendshem: 20 mm
Thellësia prerëse në 90°: 35 mm
Thellësia prerëse në 45°: 34 mm
Këndi prerës: 0-45°

Brendi

Verto