Sharre rrethore 1500W – GRAPHITE

95.00 
Ka sasi

Fuqia: 1500 W
Tensioni: 230 – 240V ~ 50Hz
Rrotullimet për min: 5800

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G492

Përshkrimi

Fuqia: 1500 W
Tensioni: 230 – 240V ~ 50Hz
Rrotullimet për min: 5800
Diametri i diskut: 185 mm
Diametri i diskut të mbrendshem: 20 mm
Thellësia prerëse në 90°: 65 mm
Thellësia prerëse në 45°: 43 mm
Këndi prerës: 0-45°

Brendi

Graphite