Sharrë rrethore 1800W – GRAPHITE PRO

129.00 
Ka sasi

Fuqia: 1800 W
Rrotullimet për min: 5500 rpm
Diametri i rrotës së jashtme: 185 mm
Diametri i rrotës së brëndshme: 20 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 59GP100

Përshkrim

Fuqia: 1800 W
Rrotullimet për min: 5500 rpm
Diametri i rrotës së jashtme: 185 mm
Diametri i rrotës së brëndshme: 20 mm
Gama e prerjës: 0-45°
Max. prerje në 90°: 64 mm
Max. prerje në 45°: 49 mm

Brendi

Graphite Pro