Sharrë rrethore 900W GX-MC011 – ISKRA

99.00 
S'ka sasi

Tensioni: 230-240V~50Hz
Fuqia: 900W
Rrotullimet e lira: 4500 min-1

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042563129
Etiketimet:

Përshkrimi

• Tensioni: 230-240V~50Hz
• Fuqia: 900W
• Rrotullimet e lira: 4500 min-1
• Diametri i prerjes: ø 125 mm
• Thellësia e prerjes (max.): 60 mm
• Dorezë e përshtatshme
• Sistem lubrifikimi
• Shkopinj për lyerje
• 2 sharra universale
• Gjatësia e kabllos: 1,8m
• Paketimi: valixhe
• Dimensionet e kutisë (në mm):
415 (GJ) x 130 (GJ) x 215 (L)
• Neto pesha: 3,5 kg
• Bruto pesha: 3,75 kg
Paketimi në ambalazhin e jashtëm
EAN kod i ambalazhit të jashtëm: 3830042563136
• Dimensionet e kutisë (në mm):
450 (GJ) x 440 (GJ) x 315 (L)
• Sasia: 4 copë/karton
• Neto pesha: 14 kg
• Bruto pesha: 15 kg

Brendi

ISKRA