Sharrë rrethore ISKRA GX-MC010B-2

49.00 
S'ka sasi

• Tensioni: 230-240V~50Hz
• Fuqia: 1200W (max)
• Shpejtësia pa u ngarkuar: 0-5000 min-1
• Diametri i prerjes: Ø 185*18T*20 mm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042566137

Përshkrimi

• Tensioni: 230-240V~50Hz
• Fuqia: 1200W (max)
• Shpejtësia pa u ngarkuar: 0-5000 min-1
• Diametri i prerjes: Ø 185*18T*20 mm
• Thellësia e prerjes 90° këndi (max): 60 mm
• Thellësia e prerjes 45° këndi (max): 48 mm
• Këndi që rregullohet i prerjes: deri 45°
• Dorezë e përshtatshme
• Mbrojtje që rregullohet
• Gjatësia e kabllos së rrymës: 1,8m
• Dimensionet e kutisë (në mm): 280 (GJ) x 245 (GJ) x
240 (L)
• Neto pesha: 4,25 kg
• Bruto pesha: 4,5 kg

Brendi

ISKRA