Sharrë zig zake 800W – GRAPHITE

79.99 
Ka sasi

Fuqia: 800W
Tensioni: 230V-50Hz
Levizjet: 3100 min-1
Gjatësia e tehut: 20 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G077

Përshkrimi

Fuqia: 800W
Tensioni: 230V-50Hz
Levizjet: 3100 min-1
Gjatësia e tehut: 20 mm
Max. prerjë në hekur: 10 mm
Shkalla prerëse: 0-45°

Brendi

Graphite