Shati 340 mm – VERTO

2.50 
Ka sasi

Lloji: shati dore
Gjatësia totale: 340mm
Mbajtëse e veshur më gomë

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G409
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Lloji: shati dore
Gjatësia totale: 340mm
Mbajtëse e veshur më gomë

Brendi

Verto