Shati me bisht fiberglass – VERTO

10.90 
S'ka sasi

Gjatësia: 16cm
Materiali i dorzës: Fiberglass

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G031
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Shati me një teh të gjatë 16 cm. Shumë e dobishme gjatë punës në kopsht. Doreza është bërë nga fiberglass. Marka VERTO është e orientuar drejt punimeve të kopshtit.
Gjatësia: 16cm
Materiali i dorzës: Fiberglass

Brendi

Verto