Shiritë ansor izolim – RBM

1.69 3.19 
Ka sasi

Gjatësia: 60m
Lartësia: 150mm / 250mm
Trashësia: 8mm

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Gjatësia: 60m
Lartësia: 150mm / 250mm
Trashësia: 8mm

Informacion shtesë

Dimensionet

150x8mm, 250x8mm

Brendi

RBM