Shkallë pune – Bormann

19.90 
S'ka sasi

Mateiali: Alumin

Shkelëse: 2

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N009382

Përshkrim

Mateiali: Alumin

Shkelëse: 2

Brendi

Bormann