Shkallë shtëpiake – BEYKON

15.50 32.99 
Ka sasi

Trupi dhe hapat metalik të lyer elektrostatikisht të pjekur
Lehtë për t’u hapur dhe mbyllur
Paketim i vetëm elegant gati për t’u përdorur

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A

Përshkrimi

Trupi dhe hapat metalik të lyer elektrostatikisht të pjekur
Lehtë për t’u hapur dhe mbyllur
Paketim i vetëm elegant gati për t’u përdorur
Hapat e projektuar posaçërisht që parandalojnë rrëshqitjen
Përdorim dekorativ në shtëpi dhe vende pune
Bllok sigurie (EN-131)
Dorezë me ngjyrë të veshur me PVC

Informacion shtesë

Shkelëse

1+1, 2+1, 3+1, 4+1

Brendi

Beykon