Shkop i gjatë Alu-Pro – ZIMA

3.50 19.00 
Ka sasi

Gjatësia: 1.5m, 2m, 4m
Materiali: Alumin

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Gjatësia: 1.5m, 2m, 4m

Shtylla zgjatuese është shtylla më e përdorur pasi ka një raport optimal midis çmimit dhe cilësisë. Ai është i destinuar për përdoruesit profesionistë, si dhe për ata që kërkojnë DIY.

Shtylla zgjatuese e bërë nga alumini është e destinuar kryesisht për përdoruesit profesionistë, të cilët kërkojnë një shufër me peshë të lehtë, besueshmëri dhe përdorim të gjatë

Informacion shtesë

Gjatësia e shkopit

1.5m, 2m, 4m

Brendi

ZIMA