Shkop për roller 2K 150-270mm – ZIMA

2.60 
Ka sasi

Për roller: 150-270mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 421633
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Korniza profesionale për roller të bojës 2K ka dy përbërës dhe jep një kapje që nuk rrëshqet.

Për roller: 150-270mm

Brendi

ZIMA