Shkopë metali për fshesë – ZIMA

1.20 
Ka sasi

Gjatësia: 1.25m
Materiali: Metal

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 406272
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Gjatësia: 1.25m
Materiali: Metal

Brendi

ZIMA