Shkopë për fshesë – ZIMA

3.50 
Ka sasi

Materiali: Dru
Dimesionet: 1.25m , 1.50m

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Materiali: Dru
Dimesionet: 1.25m , 1.50m
Modeli 1.50m është pa navoja

Informacion shtesë

Gjatësia e shkopit

1.25 m, 1.5m

Brendi

ZIMA