Shkrirëse silikoni 78W – TOPEX

7.50 
Ka sasi

Fuqia: 78W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Diameteri: 11mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 42E501

Përshkrimi

Fuqia: 78W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Diameteri: 11mm

Brendi

Topex