Shpojsë për mobile ISKRA ERO IE-ER12-1600

79.90 
S'ka sasi

Fuqia: 1600 W
Tensioni: 230 – 240V ~ 50Hz
Shpejtësia: 8000 – 30000 rpm
Thellësia prerëse max: 60 mm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042568117

Përshkrimi

Fuqia: 1600 W
Tensioni: 230 – 240V ~ 50Hz
Shpejtësia: 8000 – 30000 rpm
Thellësia prerëse max: 60 mm

Informacion shtesë

Garancion

12 muaj

Brendi

IskraERO