Shtrojë antistatike – NEO TOOLS

11.90 
Ka sasi

Materiali: Silicon
Dimensioni: 359x260x5 mm
Rezistent ndaj temp: 230°C-300°C

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 06-124
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Materiali: Silicon
Dimensioni: 359x260x5 mm
Rezistent ndaj temp: 230°C-300°C

Brendi

Neo Tools