Shtrydhëse frutash CJ-8005-LI – ISKRA

10.90 
S'ka sasi

Kapaciteti: 0.7 l
Rrotullime dy drejtime: Po
Fuqia: 40 W

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042568254

Përshkrimi

Kapaciteti: 0.7 l
Rrotullime dy drejtime: Po
Fuqia: 40 W

Brendi

ISKRA