Shtrydhëse frutash – ISKRA

11.90 
S'ka sasi

• Tensioni: 220-240V~50/60Hz
• Fuqia: 40W
• Enë: 1L

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042568278

Përshkrimi

• Tensioni: 220-240V~50/60Hz
• Fuqia: 40W
• Enë: 1L
• shkallë matëse
• 2 pajisje kullimi
• Rrotullimi me dy drejtime
• mbulesë
• këmbët e gomës
• Lehtë për tu pastruar
Dimensionet (mm): 172 x 172 x 228
Pesha neto: 0.75 kg
Pesha bruto: 0.89 kg

Brendi

ISKRA