Shtrydhëse frutash mekanike – BORMANN

24.90 
S'ka sasi

Pesha: 1.8 Kg
Materiali: Inox

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BFJ1000

Përshkrimi

Dimensionet: 18 x 14 x 37 cm
Pesha: 1.8 Kg
Materiali: Inox

Brendi

Bormann