Shubler 230/65mm – TOPEX

25.00 
Ka sasi

Gjatësia totale: 260 mm
Diametri: 0-65mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 35D156
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 260 mm
Diametri: 0-65mm

Brendi

Topex