Sit për ventill jo kthyes – RBM

2.99 6.49 
Ka sasi

Sit për ventill jo kthyes

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A

Përshkrimi

Sit për ventill jo kthyes

Informacion shtesë

Diametri

1", 1" 1/2, 1" 1/4, 1/2", 2", 3/4"

Brendi

RBM