Skallper 18 mm – NEO TOOLS

8.00 
Ka sasi

Gjerësia e tehut: 18 mm
Trashësia e tehut: 0.5 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 63-011
Kategoritë: , ,

Përshkrim

Gjerësia e tehut: 18 mm
Trashësia e tehut: 0.5 mm

Brendi

Neo Tools