Skallper për tela NEO

12.99 
Ka sasi

Skallper për tela NEO, gjatësi 140 mm. Për tela me diametër 0.5-6 mm² (AWG 10-20) dhe 8-13 mm².

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 01-524
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Skallper për tela NEO, gjatësi 140 mm. Për tela me diametër 0.5-6 mm² (AWG 10-20) dhe 8-13 mm². Stripper Wire për kabllot me bosht të përbashkët RG6 / 59. Mjet përfshin shkallët në cm dhe inç. Dy komponentë, dorezë ergonomike e bërë nga TPR dhe ABS përmirëson komoditetin e punës.Brendi NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Brendi

Neo Tools