Skarë me thëngjill 44cm – Bormann

29.00 
S'ka sasi

Diametri: 44 cm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BBQ1130

Përshkrimi

Diametri: 44 cm

Brendi

Bormann