Skele plastike për murator deri 227 kg, 2 cop

45.00 
Ka sasi

Pesha (max): 227 Kg
Gjatësia: 78 cm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 79R187
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Pesha (max): 227 Kg
Gjatësia: 78 cm

Brendi

Topex