Sopatë 1000g – TOP TOOLS

7.00 
Ka sasi

Gjatësia totale: 465 mm
Pesha: 1000 g

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 05A310
Kategoritë: ,

Përshkrim

Gjatësia totale: 465 mm
Pesha: 1000 g

Brendi

Top Tools