Sopatë 1250 g – NEO TOOLS

19.90 
Ka sasi

Pesha totale: 1250 g
Gjatësia totale: 868 mm
Materiali: Çelik

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 27-123
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Pesha totale: 1250 g
Gjatësia totale: 868 mm
Materiali: Çelik
Doreza: Fiberglass + gomë

Brendi

Neo Tools