Sopatë 1350g – VERTO

33.00 
Ka sasi

Pesha e kokës: 800 gr
Pesha totale: 1350gr
Gjatësia totale: 710mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 05G103
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Pesha e kokës: 800 gr
Pesha totale: 1350gr
Gjatësia totale: 710mm
Gjatësia e kokës: 155mm
Gjerësia e kokës: 90mm
Mbajtësi: fiberglass

Brendi

Verto