Sopatë 1500g – TOPEX

16.90 
S'ka sasi

Materiali: Carbon steel
Pesha: 1500g

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 05A204
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Materiali: Carbon steel
Gjatësia e kokës: 215 mm
Gjerësia e kokës: 40mm
Pesha: 1500g

Brendi

Topex