Sopatë 1600g – TOPEX

17.90 
S'ka sasi

Materiali: Carbon steel
Pesha: 1600g

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 05A146
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Materiali: Carbon steel
Gjatësia e kokës: 210 mm
Gjerësia e kokës: 46mm
Pesha: 1600g

Brendi

Topex