Sopatë 620 g – VERTO

16.50 
Ka sasi

Mbajtës – më gomë
Dorezë qelqi
Gjatësia e kokës – 120 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 05G100
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Mbajtës – më gomë
Dorezë qelqi
Gjatësia e kokës – 120 mm
Gjerësia e kokës – 70 mm
Pesha e kokës – 410g
Gjatësia e përgjithshme – 365 mm
Pesha totale – 620g

Brendi

Verto