Sopatë 800g – TOP TOOLS

6.50 
Ka sasi

Gjatësia totale: 405 mm
Pesha: 800 g

Ky produkt është shtuar nga 1 njerëznë shportë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 05A308
Kategoritë: ,

Përshkrim

Gjatësia totale: 405 mm
Pesha: 800 g

Brendi

Top Tools