Spërkatëse kopshti – TOP TOOLS

2.90 
Ka sasi

Funksione: 7
Materiali: Plastik

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15A704

Përshkrimi

Funksione: 7
Materiali: Plastik

Brendi

Top Tools