Spin femror – FAR KABLO

0.70 
Ka sasi

Tensioni: 250V
Ngarkesa/induktiv: 16A

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 30100038
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Tensioni: 250V
Ngarkesa/induktiv: 16A

Brendi

Far kablo