Spin femrore Mono

1.00 
Ka sasi

Materiali mbrojtës: gomë
Ngjyra: Zezë

Ky produkt është shtuar nga 2 people'snë shportë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 170-010102-706
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Materiali mbrojtës: gomë
Ngjyra: Zezë

Brendi

Mono Electric